Upravit stránku

Akce

17.6. 2024 ALICE COOPER

Ikona rockové huby Alice Cooper zahraje svým fanouškům v Pardubicích 17. června 2024.

Legendární rockový hudebník Alice Cooper, který tento rok ohromil fanoušky svým úchvatným vystoupením se skupinou Hollywood Vampires v Brně, se chystá znovu zavítat do České republiky. V příštím roce přivítá své fanoušky v pardubické enteria areně.
Alice Cooper, pravým jménem Vincent Damon Furnier, je známý svými provokativními vystoupeními a jedinečnými scénickými triky, které z něj udělaly ikonu rockové hudby. Jeho kariéra začala v šedesátých letech a během následujících desetiletí představil světu řadu hitů, jako jsou "School's Out", "Poison" nebo "No More Mr. Nice Guy".
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vidět živou legendu na vlastní oči a zažít atmosféru, kterou dokáže vykouzlit pouze Alice Cooper.

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod zdarma a ostatní ZTP/P můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP. Jiné slevy: NE

2.5. 2024 HABERA&TEAM – TOUR 100

Po pěti letech se do pardubické arény vrací Palo Habera a jeho skupina TEAM. A právě v Pardubicích, 2. května 2024, začnou své turné nazvané TOUR 100.

 Na posledním turné v roce 2019 slovenská skupina ohromila hudební kritiky i fanoušky skvělou show, která si v ničem nezadala s předními světovými interprety. Na koktejl výpravné scény, poctivé a kvalitní muziky, pestrobarevných projekcí i ostrovtipu Pala Habery, se fanoušci mohou těšit i tentokrát. Kapela se již na konci minulého turné rozhodla, že spolu se svými fanoušky oslaví stovku. A to šedesátiny Pala Habery a čtyřicet let trvající kariéru skupiny TEAM! Ale covidová pravidla byla proti. O to více si však toto výročí chce TEAM užít se svými fanoušky nyní se zpožděním. Kapela chystá zbrusu novou show, kde nebudou chybět všechny osvědčené hity, které zahrnují to nejlepší z čtyřicetileté tvorby kapely.

Skupina TEAM je pověstná tím, že s živými koncerty šetří. Když už ale vyrazí na turné, stojí to za to. Proto i nejnovější šňůře předchází několikaměsíční příprava. O fanoušky jde této kapele především. Už nyní je proto jisté, že se Habera & TEAM Tour 100 se zařadí mezi nejvýraznější hudební události roku 2024! Turné začíná 2. května 2024 v Pardubicích. 

V prodeji budou i VIP balíčky. Jejich majitelé se mohou těšit na ty nejlepší vstupenky, přednostní vstup do haly, osobní setkání se skupinou TEAM, s jejichž členy stráví nějaký čas v zákulisí.

Palo a celý TEAM se těší na všechny své fanoušky a celá kapela věří, že každý koncert bude nejenom oslavou narozenin, ale především oslavou dobré muziky, kde nebudou chybět vzpomínky, emoce, společný zpěv, a hlavně skvělá zábava!

 

 

 

 

 

 

17.5. 2024 ŠKWOR – SOBĚ VĚRNEJ TOUR!

Rocková parta Škwor vyráží na jarní turné k nové desce s názvem Sobě věrnej Tour! A s vyladěnou technickou show se v Pardubicích zastaví 17. května 2024.

Ve spojení s jednou z nejlepších fanouškovských základen, jak frontman kapely Škwor Petr Hrdlička často na koncertech nezapomíná zmínit, můžeme všichni očekávat nabitou show plnou energie. Zazní písničky z nového alba “Sobě věrnej” a samozřejmě také již dobře známe škwoří hity. Buďte součástí neopakovatelného koncertního zážitku v rámci doposud největšího turné kapely.

 Vstupné: 690-890,- Kč, děti do 120 cm zdarma, ZTP/P 1 vstupenka pro 2 osoby

 

6. - 9.7. 2023 PARDUBICE STABEDO 2023 OPEN 8 BALL

I v letošním roce bude aréna na začátku července otevřena pro milovníky billiardu - verze pool. 

Od 6.7. do 9.7. se jako již každý rok odehraje turnaj v billiardu Pardubice STABEDO 2023 

Akce se pravidelně účastní více jak 300 sportovců z více jak 14 zemí a největší akcí svého druhu ve střední a východní Evropě.

24.6. 2023 BURZA EXPO PARDUBICE

Burza nejen sběratelských karet, ale také podpisů a sportovních memorabilií. Na akci si přijdou na své sběratelé i fanoušci hokeje, fotbalu, ale i dalších sportů (NBA,NFL, MLB) včetně těch bojových (UFC, Octagon). Statisíce kartiček, řada sběratelských artefaktů, dresů, puků, hokejek a autogramů.
Součástí EXPA je také autogramiáda sportovních osobností s charitativním podtextem

Začínáme v 9 hodin.

 

 

 

Ceny vstupenek:

  • Předprodej 200 Kč,-
  • Na místě 250,- Kč
  • Děti do 12 let a ZTP zdarma

 

5.5. 2023 MS V PANSKÉM STRIPTÝZU

Na začátku května se představí v naší aréně světová elita pánského stripu. Pánská show pro ženy začíná 5. května od 20 hodin.

Čeká vás tříhodinový program plný dechberoucích exhibicí nejlepších tanečníků pečlivě vybraných ze všech koutů světa a celá řada nečekaných překvapení.  Soutěžící se budou svými smyslnými choreografiemi nápaditě ucházet o vaší přízeň, protože o konečném vítězi letos rozhodnete právě vy. 

Po celý večer vás bude v roli moderátora, později i DJ na afterparty, bavit Leoš Mareš a také nejúspěšnější česká taneční formace California Dreams, která si pro Vás v obměněné sestavě připravila spoustu nových, originálních vystoupení.

 

12.2. 2023 KULIČKIÁDA SMÍCHU

Kuličky na zimáku.  Přesně tak. U nás je totiž možné vše.

12. února od 14 hodin se budou opět na malé hale cvrkat kuličky. Přihlaste se a přijďte si úžit zábavu.

 

Na ledové ploše bude 12 drah, hráči budou rozděleni do dětských kategorií a kategorie dospělých a hrát lze buď ve tříčlenném družstvu, či jako jednotlivec. Své týmy sestaví i herci VČD a další zajímaví hosté. Mezi námi však přivítáme všechny (bez ohledu na věk!), kteří mají rádi zábavu a neobyčejné věci. Přijďte sami nebo v týmu a přidejte se k nám! Cvrnkat kuličky může opravdu každý!

Více informací a přihláška.

17.8. 2023 MEGADETH

Legendy trash metalu v Pardubicích!

17. srpna 2023 přivítáme v naší aréně MEGADETH v rámci jejich turné Europe ...2023.

Před více než 30 lety založil Dave Mustaine kapelu MEGADETH a stal se průkopníkem žánru, který se stal celosvětově známým jako thrash metal. A od samého počátku se kapela jasně ukázala jako jedna z nejvýraznějších na scéně tvrdé muziky, která posunula thrash na hranice hudební dravosti a instrumentální virtuozity na svých raných počinech, jako byl debut Killing Is My Business... And Business Is Good! z roku 1985 a zásadní Peace Sells... But Who's Buying? z roku 1986.

Počátky kapely se datují do roku 1984, kdy byl Dave Mustaine rozhodnut založit novou kapelu, která bude těžší a rychlejší než jeho kolegové. Mustaine rychle dozrával ve skládání písní a rozhodl se spojit postoj a energii punku se silou a složitým riffováním metalu spolu s přímým sociopolitickým textovým obsahem. S Davidem Ellefsonem na basu a Gar Samuelsonem na bicí nahrála kapela své nechvalně proslulé třípísňové demo, které se rychle rozšířilo v undergroundovém okruhu obchodníků s kazetami a stalo se undergroundovým hitem, což vedlo ke smlouvě s Combat Records. Debutové album Killing Is My Business...And Business Is Good z roku 1985 bylo albem, které položilo základ a etablovalo MEGADETH jako jednoho ze čtyř průkopníků, známých jako "Velká čtyřka", kteří prakticky vynalezli žánr a jejichž debutové album bylo televizní stanicí VH1 označeno za "nejlepší thrashmetalové debutové album všech dob".

Info pro ZTP: Žádosti o vstupenky pro vozíčkáře (990.-)+ doprovod (1.-) zasílejte na rezervace@ticketportal.cz s kopii oskenovaného průkazu ZTP/P-DISABLED, jiné slevy NE.

17.1. 2023 Navždy za Dynamo

U příležitosti oslav 100 let pardubického hokeje natočilo Dynamo Pardubice ve spolupráci s Bez frází unikátní dokumentární film o tom, co hokej pro Pardubice jako město znamená.

Fanoušci budou mít možnost vychutnat si zážitek z projekce filmu na velkém plátně přímo v enteria areně.

Ta nabídne 17. ledna hned dvojí promítání. Jedno od 17:00 a druhé od 20:00.

Vstupenky on line i na pokladnách arény.

Vše reflektuje pomocí příběhů lidí, kteří sice žijí naprosto rozdílné životy, ale ty se vždy střetnou na hokejovém stadionu během domácích utkání pardubického Dynama. Všechny přitom spojuje jediné – absolutní vášeň pro Dynamo.

Masér a kustod A-týmu Martin Mandys, bývalý kapitán a dnes funkcionář Tomáš Rolinek, legenda klubu Bohuslav Šťastný, bývalý gólman a dnes sportovní ředitel Dušan Salfický, oddaná dlouholetá fanynka Hana Sejkorová a mladičký Dušan Herčík, který si připisuje v mládežnických výběrech první góly a starty. Šest životních příběhů, které mapují události především sezony 2021/22, kterou poznamenala nejen pandemie koronaviru, ale i nečekaně brzký konec Dynama v extraligovém play-off.

 

 

5.2.2023 HOKEJOVÁ SHOW

Přijďte 5.2. 2023 se pobavit a podpořit dobrou věc.

Herci, zpěváci, sportovní legendy a další známé osobnosti v čele s Martinem Dejdarem nastoupí proti týmu záchranářů Pardubického kraje. Můžete se těšit i na vystoupení krasobruslařek, hudební vystoupení, soutěž pro dospělé i děti, autogramiádu a focení s V.I.P. osobnostmi. Výtěžek akce bude věnován Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ, o.p.s., která vzdělává žáky s hendikepem z celého Pardubického kraje.

 

Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají po předložení patřičného průkazu na místě akce vstup ZDARMA.

Děti do 15 let ZDARMA.

3.12. 2023 POPELKA MUZIKÁL NA LEDĚ

Velkovýpravné představení pro celou rodinu, jenž nemá ve světě obdoby! Nejoblíbenější příběh o Popelce se jako muzikál na ledě vrací do PARDUBIC dne 3.12 od 11:00 a od 15:00 hod

 

 

V hereckých a pěveckých rolích vystupují Pepa Vojtek, Dana Morávková, Václav Kopta, Hanka Křížková, Tomáš Savka, Dalibor Gondík, Hana Buštíková, Vlastimil Harapes a další. 

Hlasy Popelce a Princi propůjčili Lucie Bílá a Ondřej Ruml. 
 

Účinkuje mezinárodní krasobruslařský soubor sportovců ze sedmi zemí, mezi nimiž jsou sólisté předních evropských krasobruslařských show.

Představení plné kouzel, pohádkové fantazie s nádhernou hudbou, skvělými výkony v podání hereckých, pěveckých a krasobruslařských hvězd, 300 dobových kostýmů

působivé variabilní jeviště a mnoho moderních efektů, vytváří z tohoto představení nezapomenutelný zážitek nejen pro děti, ale i pro dospělé!

 

Přijďte si připomenout, že láska je nad všechna kouzla!

 

 

Děti do 6 let, nebo do 120 cm mají vstup zdarma, bez nároku na sedadlo. Maximálně 1 dítě zdarma na jednoho platícího dospělého. Vstupenky pro vozíčkáře objednávejte na rezervace@ticketportal.cz

 

24.11.2023 MIRAI ARENA TOUR 2023

Na podzim roku 2023 navštíví skupina MIRAI poprvé pardubickou arénu.

Na koncert se můžete těšit 24. listopadu 2023 od 20 hodin.

„Čeká nás nejzásadnější a nejnáročnější prověrka v dosavadní historii naší kapely. Začínali jsme v klubech, pokračovali v kulturácích, ale když potřebujete posbírat desítky tisíc lidí po celé republice, jdete do toho all in,“ říká o ARENA TOUR 2023 frontman kapely Mirai Navrátil a slibuje, že se fanoušci mohou těšit na show na úrovni světových hvězd. „Pojedeme ve stejném složení týmu jako letos a o velkolepý vizuál scény se postará geniální Matyáš Vorda. Techniku nám bude zajišťovat parta, která jezdila evropské turné s Red Hot Chili Peppers, Metallicou a technicky zajišťovala koncert třeba i Davida Guetty,“ dodává

 

 

 

24.1.2023 MANOWAR

MANOWAR přidává dva koncerty v České republice do svého turné “Crushing The Enemies Of Metal Anniversary Tour 2023”

Po dlouhých 11 letech se MANOWAR vrátí do Pardubic.

Nadcházející turné s názvem “Crushing The Enemies Of Metal Anniversary Tour 2023” bude oslavou více než 40 let opravdového heavy metalu a bude věnováno výročím legendárních alb Manowar - “Battle Hymns”, “Into Glory Ride, “The Triumph Of Steel”, “Kings Of Metal” and “Warriors Of The World”.

 

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod objednávejte na rezervace@ticketportal.cz

 

Informace k dnešní mu koncertu americké skupiny MANOWAR❗️

ℹ️ Hala bude otevřena od 18 hodin.

‼️Prosíme návštěvníky, aby přišli včas a nenechávali svůj příchod na poslední chvíli. Odbavovat budeme turnikety na jižní straně (hlavní vchod), ale i na západní straně (od mostu P. Wonky)‼️

ℹ️ Začátek koncertu je 20 hodin.

 

Parkování:

?️ parkoviště enteria arény za 100 Kč od 16 hodin

?️ parkovací plocha u OSSZ naproti aréně 50 Kč

?️ parkovací plocha u Tyršových sadů za 50 Kč

 

Ostatní parkovací místa v Pardubicích: https://pardubice.chytrejsiparking.cz/occupancy.html

 

 

19.7. 2023 STING – MY SONGS TOUR 2023

V letních měsících čeká návštěvníky naší haly přímo žhavý koncert. Světová hudební legenda STING přijede do Pardubic.

Společnosti Cherrytree Music Company a Live Nation oznámily, že Sting vystoupí 19. července v pardubické enteria areně na speciálním koncertu My Songs. 

Stingův koncert My Songs je bujará a dynamická show, v níž zazní jeho nejoblíbenější písně, které tento sedmnáctinásobný držitel ceny Grammy napsal během své slavné kariéry s kapelou The Police i jako sólový umělec. Po vyprodaném šestidenním vystoupení v londýnském Palladiu označil deník The Times koncert My Songs za "mistrovskou třídu"; "Sting zůstává nepopiratelně zručným umělcem s pozlaceným katalogem". Koncert, který byl hudební cestou s hity jako "Fields of Gold", "Shape of my Heart", "Roxanne" a "Demolition Man", popsal The Telegraph jako "vzácnou lahůdku" a The Guardian Stinga ocenil jako "téměř bezkonkurenčního" s "dokonalou popovou alchymií". Fanoušci se mohou těšit také na "Englishman In New York", "Every Breath You Take", "Roxanne", "Message In A Bottle" a mnoho dalších.

Na turné Stinga doprovodí elektrická, rocková kapela.


Kompletní informace o turné, vstupenkách a fanklubu najdete na adrese: www.Sting.com. 

 

Pár organizačních informací:

Hala bude otevřena od 18:30 hodin.
Koncert začíná ve 20 hodin.
Parkovat bude možné přímo u arény za 100 Kč, na parkovacích plochách vedle arény (u OSSZ a u Tyršových sadů na bývalých jatkách) za 50 Kč. (plochy B a C viz pdf plánek)

Parkoviště budou otevřena od 16 hodin. 
Pro případné další parkování sledujte obsazenost parkovacích ploch po městě: https://pardubice.chytrejsiparking.cz/occupancy.html

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti